KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA


Drodzy Pacjenci!

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie wstrzymane zostały konsultacje oraz zabiegi. 

Na czas pandemii kontakt z rejestracją zostaje utrzymany w dotychczasowych godzinach pracy rejestracji.

Wszyscy pacjenci oczekujący na konsultacje i zabiegi będą informowani na bieżąco o prowadzonych działaniach. 

Opinie pacjentów

Pani dr Anna Chrapusta to wspaniały specjalista, lekarz z pasją, to lekarz od spraw beznadziejnych. Pani Ania to nadzwyczajny człowiek, który czyni cuda, profesjonalistka, dla Pani Ani nie ma rzeczy niemożliwych. Człowiek budzący zaufanie, niezwykle życzliwy, uprzejmy, dostępny 24 godz./dobę.

Katarzyna

Dziękuję Pani Doktor za uratowanie mi dłoni i palców, lekarz w Tarnowie zakwalifikował ją do amputacji. Jest Pani fenomenalnym specjalistą i bardzo miłą i uśmiechniętą kobietą Będę wszystkim chwalił i polecał wszystkim potrzebującym pomocy po wypadkach. Jeszcze raz dziękuję za to, że nie odmówiła mi Pani pomocy.

Zbigniew

Jestem kolejnym szczęśliwcem, który trafił na Panią Doktor Annę Chrapustę. Mega miła, pozytywna Pani doktor, która naprawdę zna na tym co robi. Dzięki Pani doktor mogę teraz normalnie napisać tę wiadomość po operacji plastycznej częściowo amputowanego palca. Pani doktor potrafi rozmawiać z pacjentem, wszystko dokładnie tłumaczy. Serdecznie polecam i życzę dalszych sukcesów dla pani Anny - doktora od spraw beznadziejnych takich lekarzy potrzebujemy

Konrad

Szczerze polecam. Pani doktor jest naprawdę świetna. Zdecydowałam się na zabieg u niej ze względu na ogromną ilość pozytywnych opinii. Muszę przyznać że zgadzam się z nimi w 100%. Mega profesjonalizm, świetne podejście, ogromny talent.

Ewa
Konsultacje
ul. Praska 34D/13
30-329 Kraków
tel. 662 519 774
Rejestracja
Godziny pracy rejestracji:
9:00-19:30 (od pon do pt)
Rejestracja telefoniczna w godz.
11:00-13:00 oraz 17:00-19:30
W pozostałych godzinach kontakt tylko SMS

Blok operacyjny
CenterMed
ul. Św. Łazarza 14,
31-530 Kraków
Kliknij i zobacz jak dojechać