Chciałabym Państwa zaprosić do mojego nowo otwartego gabinetu przy ulicy Praskiej 34d/13. Długotrwałe przygotowania do otwarcia gabinetu miały na celu stworzenie pacjentom komfortowych warunków w nowoczesnym wnętrzu, na jakie mój każdy pacjent zasługuje. 

Życzliwy i przyjazny personel wspiera pacjentów od momentu rejestracji, poprzez zabieg operacyjny (przeprowadzany w Centermedzie przy ul. św. Łazarza 14) aż do dalszych konsultacji pooperacyjnych w gabinecie. Na pierwszym miejscu stawiamy fachową opiekę medyczną pacjentów, zarówno tych z najbliżych okolic, jak i przyjeżdżających z najdalszych zakątków Polski i Europy. 


Od lat niezależnie od warunków i miejsca konsultacji trafiają do mnie dzieci i dorośli z poważnymi konsekwencjami urazów lub wad wrodzonych, jak i pacjenci oparzeni czy z amputacjami i ciężkimi ranami rąk. Z powodu licznej grupy moich pacjentów z kraju i zagranicy u których wykonuje zabiegi estetyczne w zakresie twarzy, piersi czy brzucha, pragnęłam stworzyć jak najdoskonalsze warunki podnoszące jakość moich usług. 


Do mojego gabinetu zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych.


Konsultacje
ul. Praska 34D/13
30-329 Kraków
tel. 662 519 774
Blok operacyjny
CenterMed
ul. Św. Łazarza 14,
31-530 Kraków
www.centermed.pl
Kliknij i zobacz jak dojechać